БРЕНД Vigo

Косметика Vigo зобов'язана своєму народженню середземноморській природі та італійському прагненню до бездоганності. Унікальна рослинність Апеннінського півострова, надихнула засновників бренда на сміливий експеримент: створення декоративної косметики, в якій краса та догляд невідємні одна від одної.

Так в приватній майстерні в південній Італії почалося виробництво косметичної продукції з незвичним складом. В нього увійшли екстракти цінних масел і рослинних витяжок, які зберігають красу і молодість шкіри.

Всього за декілька років косметика стала справжнім хітом серед місцевих представниць прекрасної статі. Виробництво було розширено, а бренд отримав назву Vigo, яке утворилося від назви сонячного іспанського містечка.

Успіх на європейському ринку підштовхнув бренд Vigo до запуску продажів на ринку країн СНД. Сировина до сих пір виробляється в Європі та відповідає останнім еко- і державним стандартам. А ось розфасування відбувається безпосередньо в Україні, що відчутно знижує витрати компанії і дозволяє утримувати демократичну цінову політику.

Сьогодні ми пишаємося тим, що можемо запропонувати нашим співвітчизницям преміальну якість за розумною вартістю.

Кому підходить наша косметика?

Декоративну лінійку від Vigo оцінять сучасні жінки, яким небайдужий склад їх щоденної косметички. Неважливо, 16 вам років, або 55 - Vigo стане вашим провідником у світ бездоганного макіяжу.

Ми створюємо продукти, які наносяться легко і точно, при цьому, відмінно лягають на будь-який тип шкіри. Здивуйте себе шикарними насиченими пігментами і легкою текстурою. А поки ви отримуєте компліменти, засоби дбають про свіжість і сяйво вашої шкіри.

Ви любите дивувати? Ми теж! Тому постійно шукаємо нові трендові відтінки і вдосконалюємо формули.

Чому Vigo?

  • Європейська сировина;
  • Високий вміст рослинних компонентів;
  • Демократична ціна;
  • Трендова палітра відтінків;
  • Елегантний дизайн пакування;
  • Не тестується на тваринах.